strony www

Tworzenie i projektowaniestron

Poznaj schemat współpracy
I etap

Poznaj schemat działania, to ułatwi naszą współpracę!

Proces powstawania każdej ze stron www opiera się na podobnym schemacie, który sprawia, że tworzenie firmowej witryny internetowej przebiega sprawnie i szybko. Efekt finalny powinien być przemyślany pod kątem graficznym, ale również spełniać wszystkie założenia informacyjne i funkcjonalne dotyczące profilu Twojej działalności.

Dlaczego decydujesz się na stronę internetową i co chcesz przekazać swoim Klientom? Odpowiedź na te dwa pytania pozwoli Ci wybrać model strony, która dostosowana będzie do Twojego odbiorcy w kontekście sprzedawanych towarów lub usług.

Materiały do strony internetowej

Materiały własne – przed przystąpieniem do prac musimy je skompletować. Kompletem określamy zbiór wszystkich elementów, które są konieczne do umieszczenia na stronie internetowej z perspektywy Klienta. Mogą być to np. zdjęcia produktów, certyfikaty, szkice, schematy czy materiały tekstowe. Będziemy prosić o ich przygotowanie i dostarczenie do nas (w dowolnej formie elektronicznej możliwej do skopiowania, logicznie opisane).

Przygotowanie strony internetowej w opcji podstawowej obejmuje stworzenie indywidualnego projektu witryny oraz jej konfigurację i instalację na wskazanym serwerze. Tworzenie treści na stronę jest odrębną usługą – podlega również osobnej wycenie. Zawsze jednak na bazie Twojej oferty – tworzymy teksty, hasła i slogany na stronę główną, zadaniem Klienta jest jedynie ich akceptacja lub wskazanie ewentualnych zmian.

Termin wykonania strony internetowej

Termin wykonania witryny ustalamy indywidualnie – w zależności od poziomu rozbudowania witryny. Prace nad stroną rozpoczynamy od momentu wpłaty zaliczki i dostarczenia kompletu materiałów. W przypadku prostych stron wizytówek 3-5 dni roboczych, strony standardowe ok. 14 dni roboczych.