strony www

Tworzenie i projektowaniestron

Poznaj schemat współpracy
I etap

Tworzenie stron - poznaj schemat działania, to ułatwi naszą współpracę!

Proces powstawania każdej ze stron www opiera się na podobnym schemacie, który sprawia, że tworzenie firmowej witryny internetowej przebiega sprawnie i szybko. Efekt finalny powinien być przemyślany pod kątem graficznym, ale również spełniać wszystkie założenia informacyjne i funkcjonalne dotyczące profilu Twojej działalności.

Dlaczego decydujesz się na stronę internetową i co chcesz przekazać swoim Klientom? Jaki ma być główny cel powstania strony? Odpowiedź na te trzy pytania pozwoli Ci zaproponować model strony, która dostosowana będzie do Twojego odbiorcy w kontekście sprzedawanych towarów lub usług.

Materiały do strony internetowej

Materiały własne – przed przystąpieniem do prac musimy je skompletować. Kompletem określamy zbiór wszystkich elementów, które są konieczne do umieszczenia na stronie internetowej z perspektywy Klienta. Mogą być to np. zdjęcia produktów, certyfikaty, szkice, schematy czy materiały tekstowe. Będziemy prosić o ich przygotowanie i dostarczenie do nas (w dowolnej formie elektronicznej możliwej do skopiowania, logicznie opisane).

Przygotowanie strony internetowej w opcji podstawowej obejmuje stworzenie indywidualnego projektu witryny oraz jej konfigurację i instalację na wskazanym serwerze. Tworzenie treści na stronę jest odrębną usługą – podlega również osobnej wycenie. Zawsze jednak na bazie Twojej oferty – stworzymy teksty, hasła i slogany na stronę. Zadaniem Klienta będzie jedynie ich akceptacja lub wskazanie ewentualnych zmian. Usługi copywriter’skie podlegają osobnej wycenie – jako elementy dodatkowe i mają bezpośredni wpływ na cenę końcową kompleksowej obsługi marketingowej.


Optymalizacja skuteczne pozycjonowanie stron w Google
Tworzenie responsywnych stron www -ile kosztuje taka strona

Termin wykonania strony internetowej – ile czasu trwa stworzenie gotowej strony?

Termin wykonania witryny ustalamy indywidualnie – w zależności od poziomu rozbudowania witryny. Prace nad stroną rozpoczynamy od momentu wpłaty zaliczki i dostarczenia kompletu materiałów. W przypadku prostych stron wizytówek jest to najczęściej 3-5 dni roboczych. Strony ponad standardowe – rozbudowane o dodatkowe elementy i funkcjonalności to ok. 14 dni roboczych. Bardziej złożone i zaawansowane technologicznie realizacje, są niestety obarczone zdecydowanie dłuższym terminem wykonania.

Ile kosztuje strona www?

Jaka jest cena stworzenia strony internetowej? – to najczęściej zadawane pytanie. Jak na nie odpowiedzieć aby być jak  najbliżej realnej podanej  wartości? W tym przypadku musimy posłużyć się widełkami cenowymi uzależnionymi od oczekiwań klienta. W zależności od skomplikowania projektu i oczekiwanych funkcji ceny wahają się od kilkuset złotych za nieskomplikowaną stronę tzw. „wizytówkę”. Strony standardowe z kilkoma zakładkami, funkcjonalnym systemem zarządzania treścią (CMS) to wydatek powyżej 1000,00 złotych. Rozbudowana strona z indywidualnymi skonfigurowanymi zakładkami i pakietem licencjonowanych zdjęć to już wartość powyżej 2000,00 – 2500,00 złotych.

Strony z większą ilością planowanych treści, przygotowaną w rozbudowane narzędzia umożliwiające późniejsze pozycjonowanie. Wstępnie  zoptymalizowaną pod SEO, zintegrowaną z social mediami i rozbudowanym systemem CMS to wydatek powyżej 3000,00 zł. Górnej granicy nie podajemy, gdyż jest ona do określenia po zapoznaniu się z wymaganiami i oczekiwaniami klienta. Wszystkie podawane orientacyjnie ceny są wartościami netto, do których należy doliczyć aktualnie obowiązującą stawkę podatku VAT.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami – udzielimy dodatkowych informacji, prześlemy brief do wypełnienia.