Na etapie tworzenia projektu strony, zespół tworzący powinien zwrócić szczególną uwagę, na zoptymalizowanie konstrukcji witryny tak aby odpowiadała ona standardom SEO. Oczywiście mniej zaawansowanym, termin SEO niewiele powie, więc w skrócie wyjaśniamy, że chodzi o rozszyfrowanie zaczerpniętego skrótu z języka angielskiego (Search Engine Optimization) co odpowiada przystosowaniu strony do łatwiejszego pozycjonowania wartości w niej zawartych – nazwanych ogólnie pozycjonowaniem strony

Sprawdź wartość strony

Oczywiście mając już wykonaną i aktywną stronę, możemy sprawdzić jej wartość pod względem SEO i ewentualnie postarać się ją poprawić pod tym kątem. Jednak najwygodniej jest jeśli już na etapie tworzenia witrynę mamy zoptymalizowaną  (co jest droższą opcją, bo wymaga większego nakładu pracy), lub wstępnie zoptymalizowaną (czyli taką, na której pełna optymalizacja w przyszłości nie będzie problemem). Należy pamiętać, że czym innym jest poprawienie pełnej błędów strony, a czym innym wprowadzenie korekt i nieznacznych udoskonaleń.

Jak sprawdzić czy moja strona jest zoptymalizowana pod względem SEO?

Można to zrobić samemu, ale trzeba posiadać choć minimalne pojęcie na czym to zagadnienie polega i wykorzystać istniejące narzędzia (programy – skrypty) do przeprowadzenia  tej operacji. Musimy zapoznać się z obecnymi standardami dotyczącymi optymalizacji i wytycznych dotyczących budowy stron i ich wartościowych elementów. Drugą opcją jest zamówienie  audytu strony,  gdzie po wykonaniu zlecenia otrzymamy raport określający najważniejsze parametry naszej witryny.

Jesteś z okolic Krakowa bądź Wieliczki?

Agencja reklamowa Samart, która jest właścicielem marki Opinion, od wielu lat promuje swoich klientów zarówno pochodzących z Wieliczki jak i z nieopodal położonego Krakowa. Działamy dla Naszych klientów 7-em dni w tygodniu. Promujemy największe marki, a dzięki optymalizacji stron możemy o wiele szybciej odnosić sukcesu w imieniu Klientów.