AGENCJA INTERAKTYWNA
OPINION

Tworzymy i pozycjonujemy małe i duże marki. Obojętnie w jakiej branży działa Twoja firma. Z nami sukces masz gwarantowany.

Agencja reklamowa Opinion - kim jesteśmy i co robimy?

Rosnące potrzeby rynku, a tym samym i naszych Klientów doprowadziły do poszerzenia oferty w dziedzinie marketingu internetowego i e-reklamy. Stworzyliśmy nową - integralną markę będącą działem Pracowni Reklam Sam Art - zajmującą się głównie tematem wdrażania nowych technologii z dziedziny marketingu i reklamy internetowej. Poprzez uruchomienie Agencji Interaktywnej Opinion, nasz zakres działań reklamowych poszerzył się o usługi hostingowe, rejestrację domen internetowych, tworzenie - projektowanie stron i serwisów www, skuteczne usługi pozycjonowania wykonanych i nowych stron. Optymalizację stron i kompleksowe doradztwo w dziedzinie reklamy internetowej i marketingu.

Od ponad dwudziestu lat nieprzerwanie działamy na rynku reklamy, poligrafii, pojektowania graficznego oraz druku wielkoformatowego. Jesteśmy wstanie zaproponować nowoczesne rozwiązania marketingowe, elastycznie dostosowane do wymagań naszego Klienta i określonego przez niego budżetu.